Vybírejte podle osvědčené kvality!

11. 8. 2016

V úterý 2. srpna byl poslední termín k podání návrhů kandidátek pro letošní krajské a senátní volby. V Jihočeském kraji se do krajských voleb registrovalo a svou kandidátku podalo 23 politických uskupení, kterými jsou různé strany, hnutí a koalice. Mezi nimi se o hlasy voličů budou ucházet i Jihočeši 2012.

Jak podstatné je, jací lidé usednou po volbách do krajského zastupitelstva, ukázaly poslední volby. Před čtyřmi lety v Jihočeském kraji vznikla oranžovorudá koalice ČSSD a KSČM, která nejenže byla reliktem dávné minulosti, ale navíc při řízení kraje neprojevila ani příliš kompetentnosti.

Je proto důležité dobře si prostudovat jednotlivé kandidátky a podívat se, jak schopní a zkušení lidé o vstup do krajského zastupitelstva usilují. Sebelepší celostátní lídr nemá po volbách na řízení jednotlivých krajů žádný vliv. Ani známá politická značka sama o sobě nezaručí, že se do kraje dostanou kvalitní kandidáti. Proto je třeba, aby si voliči vybírali podle skutečné a osvědčené kvality.

Jihočeši 2012 vám možnost takového výběru nabízejí. Sestavili kandidátku plnou kvalitních, slušných, odborně zdatných a zkušených lidí. Můžete se s ní seznámit na našem webu pod odkazem Krajské volby 2016 (Kandidátní listina). 

Mgr. Ing. Pavel Vondrys

Mgr. Ing. Pavel Vondrys

tajemník městského úřadu
60 let, Strakonice
©2012-2024 Jihočeši 2012