Několik slov ke kandidátce

21. 9. 2014

Když jsme se, někdy před rokem, rozhodli jít do komunálních voleb pod značkou JIHOČEŠI 2012, s úspěšným krajským projektem, aplikovaným na naše město, řekl jsem si: "Půjdu do toho s obměnou, s novými myšlenkami, s novými příběhy a tvářemi".

Mám rád silné osobnosti, které významně posunuly naši civilizaci, pozitivně vyburcovaly svět.
J. F. Kennedy při svém projevu řekl: "Neptej se na to, co ti dá tvoje vlast, ale co ty dáš své vlasti".
Při rozhovorech a skládání kandidátky jsme si vždy otevřeně řekli: "Řekni, co ty dáš svému městu, co pro něj uděláš". A slyšeli jsme spoustu nápadů, řešení, razance i pokory. Ty budou zapracovány do našeho programu, který budeme postupně představovat.


Chceme prosadit firemní řízení města s osobní odpovědností placeného vedení za jednotlivé úseky činnosti. Připravíme jasný, kontrolovatelný plán včetně aktualizace strategie co dál s městem. Nutné je definovat cíle v ekonomicko-investičních oblastech i v řízení bezpečnosti, sociálních věcí, školství, kultury, sportu, dopravy a dalších. To se nám osvědčilo. Vše na základě důkladných analýz toho, co se neudělalo, analýz "zákulisních jednání" stávajícího vedení radnice. Vše veřejně, korektně a ověřitelně předložíme na našem webu a facebooku. Věříme v návrat důvěry. Nereagujeme na vulgarity a anonymy plné smyšlenek, nepodložeností, osobních záští a nenávistí. 

Naše kandidátka má mezi 17 jmény 3 ženy. Průměrný věk je 48 let a skládá se z řady nových tváří, jež by do politiky měly přinést svěží vítr. Osm kandidátů má zkušenost s agendou a vedením města, která má být předávána nové generaci.

Věříme, že je to dobrá volba lidí, kteří pro Vimperk už hodně udělali, pohybují se v dobrovolných činnostech, mají osobní prestiž a chtějí pracovat a zapojit se.

Věříme, že nám budete držet palce.
Jsme Vaši sousedé.

Jihočeši 2012

Jihočeši 2012

©2012-2024 Jihočeši 2012