Jihočeši 2012 – Písek

18. 7. 2014

Dobrý den, 
vítejte na profilové stránce kandidátky politického hnutí Jihočeši 2012 pro komunální volby 2014 v Písku. Rádi bychom vám i na tomto místě postupně představili našich 27 kandidátů do píseckého zastupitelstva, naše (a doufáme, že i vaše) témata i náš pohled na možné způsoby řešení řady problémů, které v poslední době Písek trápí. Cítíme, stejně jako i jistě řada z vás, že naše město se v posledních letech vydalo cestou, která se nám v mnoha ohledech nelíbí, nepovažujeme ji za příliš šťastnou a rádi bychom spojili síly, abychom se pokusili situaci změnit. 
Před lety jsme věřili, že právě kvalitní komunální politika dokáže postupně kultivovat i vyšší patra veřejné správy. Bohužel, uplynulé volební období nás přesvědčilo, že opak se pomalu stává pravdou. Nechceme jen bezhlavě kritizovat to, co se v posledních letech stalo nebo nestalo. Co nás trápí na prvním místě je fakt, že už i Písek v minulém funkčním období zasáhly všechny nemoci vysoké politiky. A to je podle nás zásadní věc, kterou je třeba změnit. 
VEZMĚME ZNOVU ROZUM DO HRSTI, PŘESTAŇME NESMYSLNĚ POLITIKAŘIT A POJĎME ZA JEDINÝM CÍLEM, KTERÝM JE PROSPERUJÍCÍ MĚSTO A JEHO SPOKOJENÍ OBYVATELÉ. 
BUDEME RÁDI, KDYŽ NÁM POMŮŽETE DOSÁHNOUT TOHOTO NELEHKÉHO CÍLE. 
BEZ VAŠÍ PODPORY A VAŠICH HLASŮ TO TOTIŽ NEPŮJDE.

Obrázky
Jihočeši 2012

Jihočeši 2012

©2012-2024 Jihočeši 2012