Téma: rozpočet

Obrázek k článku Podpora sportu dospělých z městské pokladny – ano či ne?

Podpora sportu dospělých z městské pokladny – ano či ne?

5. 3. 2014

V posledních dnech se mezi píseckou veřejností objevily „fámy“, že se vedení hokejového klubu opět pokusí zažádat město o finanční pomoc pro tým dospělých. Použil jsem slovo „opět“, protože napjatá finanční situace mezi městem a hokejovým klubem v posledních letech je Písečákům, kteří situaci trochu sledují, dostatečně známa…. 

Jihočeský kraj projídá svou budoucnost

5. 12. 2013

Jihočeši 2012 dnes odmítli podpořit rozpočet Jihočeského kraje na rok 2014. „Není to totiž rozpočet rozvojový, ale jen udržovací – stručně řečeno, je to projedených nejméně deseti z dvanácti miliard korun. Současná koalice úplně rezignovala na rozvoj našeho regionu a soustředí se jen na nekoncepční rozdávání, pokud možno každému, od koho lze očekávat hlas ve volbách,“ uvedl předseda zastupitelského klubu Jihočeši 2012 Luboš Průša.

Projev k tzv. finanční ústavě

8. 2. 2013

Přečtěte si projev našeho poslance Michala Doktora k vládnímu návrhu zákona o rozpočtové odpovědnosti, 1. čtení, v Praze dne 6. února 2013.

Obrázek k článku Pozor na zadlužování krajského rozpočtu

Pozor na zadlužování krajského rozpočtu

15. 8. 2012

Jihočeši 2012 nebudou podporovat nárůst provozních nákladů, jako je např. zvyšování počtu úředníků. Dále budeme důsledně dbát na průhlednost výběrových řízení tak, aby nedocházelo k umělému navyšování investičních nákladů. Zadlužování považujeme za přípustné pouze za předpokladu výhodných úvěrů a následného smysluplného využití takto získaných prostředků.

©2012-2019 Jihočeši 2012